piątek, 17 sierpień 2018

Filmy

Gmina Trzciana zrealizowała projekt pn: "Utworzenie galerii zdjęć i filmów promujących walory turystyczne Gminy Trzciana"
Operacja realizowana z zakresu małych projektów w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007 - 2013.
Prezentujemy tutaj filmy pokazujące sołectwa gminy Trzciana z "lotu ptaka", a właściwie Dronu.
Autorem projektu oraz filmów jest Pan Paweł Sroka.

Ósmy film to "Panorama Żegociny i zachód słońca nad Rozdzielem", autorstwa Foto-Zocha, FU Augustyn

 

 

 

Film  "Zima z lotu ptaka - gmina Trzciana" zrealizowany został w trakcie projektu  "Utworzenie galerii zdjęć i filmów promujących walory turystyczne Gminy Trzciana" przez Michała Grabowskiego.

Film Rajd po rezerwacie przyrody "Kamionna" zrealizowany został w trakcie II Rajd Pieszy po Rezerwacie Przyrody „Kamionna"  zorganizowanego w sobotę 5 września 2015 r. przez Gminną Świetlicę w Trzcianie. Autor Michał Grabowski, montaż i zdjęcia Paweł Sroka.

Perełki karpackie w gminie Trzciana - film nakręcony na konkurs "Tożsamość karpacka", w ramach grupy fotograficznej Zoom, autor Michał Grabowski
Beskid Wyspowy z lotu ptaka, Mogielica jesienią - film nakręcony w trakcie październikowych wędrówek po Kamionnej i Mogielicy, autor Michał Grabowski