czwartek, 13 grudzień 2018

Jak dodać ogłoszenie?

Ogłoszenia to wszelkie informacje, które mogą zainteresować mieszkańców gmin Trzciana i Żegocina, turystów lub inwestorów. W miejscu tym proszę zamieszczać informacje typu: wynajmę, sprzedam, kupię, zamienię. Można też umieszczać informacje o wydarzeniach, które mają się odbyć w gminach Żegocina i Trzciana lub okolicy. Chętnych do komentowania wydarzeń zapraszam do Forum. Zachęcam również firmy do informowania o swoich usługach i prezentowania ofert.

Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodać pierwsze ogłoszenie trzeba się zarejestrować. Podczas rejestracji na podanego maila zostanie wysłany link aktywacyjny, który zezwoli na logowanie się do portalu.  

Do dodawania kolejnych ogłoszeń wystarczy login i hasło. Po zalogowaniu jesteś automatycznie przeniesiony do formularza dodawania ogłoszeń lub możesz wybrać widoczny dla zalogowanych link Dodaj ogłoszenieMenu Ogłoszenia.

Jeśli wszystko poszło dobrze zostajesz przeniesiony do strony głównej gdzie możesz odnaleźć wiadomość: "Artykuł pomyślnie wysłano", winnym przypadku zostaniesz poinformowany o błędzie

 Dodane ogłoszenie musi zostać zatwierdzone i opublikowane przez administratora strony, aby było widoczne. Musisz cierpliwie poczekać i następnego dnia twoje ogłoszenie będą mogli przeczytać wszyscy.

Jak dodać fotografie do ogłoszenia?

Formularz logowania pozwala również na dodawanie fotografii. Należy skopiować fotografie ze strony internetowej lub przeglądarki fotografii na dysku i wkleić ją do ogłoszenia. 

Zapraszam zalogowanych użytkowników do oceny wpisów.

Zapraszamy do darmowego korzystania z tej tablicy ogłoszeń.